444 47 42

Hakkımızda

Hakkımızda


SERDAR ŞİŞMAN

HASAN ŞİŞMAN GAYRİMENKUL YÖN.KUR.BŞK.


Yönetim Kurulu Başkanlığını Serdar Şişman'ın yaptığı Hasan ŞİŞMAN Gayrimenkul 13 Haziran 2003 tarihinde Konya'da kurulmuştur.

İLKLERİN MARKASI

2003 yılında Konya'da kurulan Hasan ŞİŞMAN Gayrimenkul profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman kadrosu, sahip olduğu ve her gün yenileri eklenen geniş portföyü, teknik alt yapısı, bilgi birikimi, modern çalışma sistemi ve müşteri odaklı çalışmaları ile her zaman ilklerin markası olmuştur.

Konya’daki gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatan, kurulduğu günden bu güne müşterilerine maksimum fayda anlayışından taviz vermeyen Hasan ŞİŞMAN Gayrimenkul, sektörünün en güvenilir markası olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Sektördeki değişimleri yakından takip ederek Konya’daki öncü konumunu korumayı ve müşterilerini en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmayı misyon edinmiştir.

Vizyon

Kurucusundan aldığı güven ve itibar ile faaliyet gösterdiği gayrimenkul sektöründe Türkiye'nin önde gelen ve güvenilir şirketi olmayı hedeflemektedir. 

Saygılarımızla